Pekný večer, dnes je
24.09 2017
Ľuboš
Prihlásenie
Alias:
Heslo:
Ankety
Aká je vaša autorita v otázke náboženstva?

Iba Biblia
38.45%
Cirkev, tradícia a potom Biblia
44.67%
Nemám autoritu
16.88%

Počet hlasujúcich: 4674
Vyskúšaj sa!
A dal vyniesť háj z domu Hospodinovho ta von z Jeruzalema k potoku Kidronu a spálil ho pri potoku Kidrone a roztĺkol na prach a jeho prach hodil na hroby synov obecného ľudu.
A rozboril domy zasvätených smilstvu, ktoré boly v dome Hospodinovom, v ktorých tkaly ženy domce pre háj.
A dal doviesť všetkých kňazov z miest Judska a poškvrnil výšiny, na ktorých kadievali kňazi, od Geby až po Bér-šebu, a rozboril výšiny brán, tie, ktoré boly pri vchode do brány Jozuu, kniežaťa mesta, ktoré boly po ľavej strane tomu, kto vchádzal do brány mesta.
Z akej knihy a kapitoly sú tieto verše?
Kniha: kapitola:
Skóre: 0
Získavaj novinky o bibliaaty


Filmy a knihy
Filmy a knihy
Najnovší dokument
Autor: Sarah | 24.09 2017
Niektorí možno poznate ” obdobie sucha”, keď vám nič nevychádza, máte plno problémov, otázok a dokonca aj Pán Boh je akýsi mĺkvy, zdá sa, akoby vás opustil aj On. Moje posledne obdobie sucha bolo dlhšie a suchšie ako som si vedela predstaviť. V máji 09 som zmaturovala, a dala som si prihlášky na VŠ, na môj vysnivany odbor, že si konečne splním môj sen. S napätím som čakala na konečný verdikt. Keď mi ale zo všetkých 3 univerzít prišla negatívna odpoveď, cítila som sa strašne.. posledná z posledných, najhlúpejšia z najhlúpejších. V mysli sa mi hneď vynorila otázka: ,,a čo teraz?...
detail
Vítame užívateľov
jessca123
Kristína
Ľubomír
klaudiacav
Alica
© 2010 bibliaaty.sk
Načítavanie...