Téma:

piť či nepiť to je otázka

Zobraziť: Zoradiť:
l ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... r
Autor: JezisovSvedok
7806
Príspevok sa načítava...

Ahoj Knieza
Ako vidis Jezisa Krista podla Bozieho slova?Kto je Jezis?   dakujem


Chcem reagovať...
Pridané: 21:34 11.02 2012 Sobota
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7808
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1
img
icon Neregistrovaný
Autor: Knieža
7808
Príspevok sa načítava...

Ahoj svedok. Dobrá otázka a zdanlivo jednoduchá , ale možno zložitejšia, ak to myslíš doslova ako si napísal, že podľa "Božieho slova" Je tam veľa názvov pre neho, ale je pre mňa to čo má za menom Ježiš icon ako si napísal, alebo ak chceš, Mesiáš, Spasiteľ, Učiteľ - lebo hovoril to čo mu kázal hovoriť Otec. Ten kto priniesol to čo sme čakali" Písal som o tom v špeciálnej téme - myslím, že sa volá:::Čo pre vás znamená Ježiš?(nejak tak asi)


Chcem reagovať...
Pridané: 21:49 11.02 2012 Sobota
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7812
img
icon Neregistrovaný
Autor: Dusan82
7809
Príspevok sa načítava...

Knieža

Písal som to preto, lebo som to tak pochopil, že sa na to pýtaš, ak nie tak prepáč, ale nepamätám si kto čo kedy a kde napísal, reagujem väčšinou iba na aktuálne témy, články, ale hlavne príspevky. Nevidím dôvod, ak sa niekto opýta znova na niečo, žeby som mu nemohol odpovedať. Nevidím dôvod, že ak niekto príde a sa opýta, žeby som ho mal odkázať na: "Vyhľadaj si odpoveď z predchádzajúcich reakcii". Na to je tu fórum aby sa písalo a preberalo a písalo. Ak sa mňa niekto niečo opýta, nebudem brať ohľad nato či som to už písal, alebo nie, či som to písal sto, alebo tisíc krát, vždy rád a s radosťou mu odpoviem a preberiem to s danou osobou, ktorá sa pýta. Možno to preberiem iným spôsobom, lebo spôsobov je mnoho!
Písal, som to preto, lebo som tým chcel vysvetliť na pochopenie ako je v Synovi Boh. Lebo Boh sám nemohol prísť tu na zem, ale prišiel v podobe človeka. Ten Človek bol iba odblesk, štipka z Boha, ktorú sme mohli vidieť. On nám ukázal Pán Ježiš, svojím správaním a vlastne svojou podstatou, svojou láskou kto je Boh! Lebo je napísané, že Boha nikto nikdy nevidel, ale Jeho Syn nám ukázal. Nemôžeš tvrdiť, že Ježiš je Syn v takom chápaní ako sme my synovia svojich otcov. To je iba obrazné písmo, lebo ak by Boh stvoril Ježia ako zvlášť osobu, znamenalo by to že je to stvorenec, to isté ako aj my. A nikomu sa nesmieš klaňať, uctievať iba Boha. Nie stvorenie, ale Stvoriteľa. Všetci sme Jeho deti, nie iba vo vašom chápaní že Ježiš je Jeho jednorodený Syn. Veľa krát sa v Písme píše ako Pán Ježiš hovorí o Bohu, že Ho poslal, On mu dal, atď... Ale to nedokazuje, že je to nejaká druhá, iná osoba, lebo sú mnoho veršov, ktoré tomu protirečia! Pán vždy odkláňal našu myseľ na to, že Boh je v nebesiach. Vždy odkláňal myseľ ľudí na to aby ukázal kto je Stvoriteľ a kde je v skutočnosti, aby si s Pána Ježiša neurobili nejakú modlu, ktorú si nakoniec aj urobili! Pán Ježiš a Pán Boh sú jedno a to isté. Tak ako si ty človek a máš viacero funkcii, kde pôsobíš. Neviem o tebe nič, ale dajme tomu že si maliar. Tak keď si v práci poviem o tebe že si maliar a prišiel si mi vymaľovať, trebarz byt. Vtedy si maliar, ale si to stále ty! Tak aj Pán Ježiš Je to čo Je. Je to Boh, v ktorom tele prišiel na svet aby spasil svojich vlastných synov a dcéry a trpel za nás. Pán Boh bojoval v nebi so satanom, pretože satan sa chcel posadiť na Božiu stolicu a satan začal šíriť o Bohu lož, tak tu na zemi ukázal sám Boh aký je satan a aký je On sám, Boh sám. Ukázal kto má pravdu, či satan, alebo Boh. Nemohla to urobiť zvlášť iná osoba, lebo by Boh ukázal svetu, že satan má pravdu. Boh sám tak miloval nás, že to čo podstúpil On, sme mali podstúpiť my sami! Zaplatil za nás. Iba dobrý pastier dáva svoj život za svoje vlastné ovce JN 10,11 . My sme deti - ovce - stvorenie Božie, nie nejakej inej osoby. Boh je Stvoriteľ. Ak by Boh nedal sám seba za nás, ale niekto iný, potom by si Ho nemohol nazývať dobrý a sám Pán Ježiš hovorí, že nikto nie je dobrý iba Otec LUK 18,19

Boh je Slovo, ktoré bolo na počiatku u Boha a to Slovo sa stalo telom a prebývalo medzi nami. Boh sa stal telom!!! Ja hovorím, ak toto niekto nechápe je slepý, hluchý, nerozumný Knieža!

Nijakému stvoreniu sa nesmieš klaňať a uctievať ho a tu sa píše že:  FIL 2,10 Ak podľa vás je Ježiš stvorený ako zvlášť druhá osoba, tak vás ľutujem. Lebo nikto nemôže mať dvoch Pánov! Lebo jedného bude milovať a druhého nenávidieť.

V starom zákone sa píše, že Boh je Spasiteľ a v novom zákone je ním už Pán Ježiš, Tak teda kto je Spasiteľ?


Chcem reagovať...
Pridané: 22:54 11.02 2012 Sobota
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7820
img
icon Neregistrovaný
Autor: Dusan82
7810
Príspevok sa načítava...

Knieža

Tu je dôkaz, že aj ja som iba biedny hriešnik, biedny omylný človek. Ďakujem za upozornenie.
V podstate je to stále to isté čo aj tvrdím. Ježiš je Boh, ktorý si obliekol telo aby dal sám seba za nás! To slovo sa stalo telom!   JN 1,1 JN 1,14 . Nie je to tak ako to mne vyhovuje. Je to tak ako je napísané.
Môj postreh na teba Knieža je, že neodpovedáš na otázky a iba chytáš za slová. Používaš to čo napísal nikto iný.


Chcem reagovať...
Pridané: 23:03 11.02 2012 Sobota
******
img
icon Neregistrovaný
Autor: Dusan82
7811
Príspevok sa načítava...

tyrus

Pre hlupáka, každý hlúpy. Či nechápaví, to možno, či hlúpy to tiež možno icon ja sa nehádam. Nie som dokonalý! Ale ja sa aspoň snažím odpovedať tomu kto sa pýta!Nie ako ty, ktorý uráža  MAT 5,5 Hľadám odpovede na verše a nie proti veršom tyrus. V tom múdrosť totiž tiež nie je!
Také preli aké máš, no to fakt nestojím icon a to sme rozoberali iba jednu vec z vášho učenia! Nespomenuli sme tu sobotu a vašu hierarchiu atď... 

Možno som prudký, možno som neodbytný atď...., to sú moje chyby s ktorými sa musím vysporiadať ja sám. Ale mám otázky, ktoré mi nesedia s vašim učením. Otázky na ktoré nedostávam odpovede, všetci si môžete dať aj odpoveď prečo! Lebo...

Ja sa nesnažím hádať tyrus, aj keď to takto vyzerá. To sú vaše domýšľania! Ja sa pýtam a tu ti píšem, ak príde za mnou niekto, kto bude zvedaví a hladný a smädný po Slove Božom, tak sa mu budem snažiť vysvetliť, aj keď bude mať ďalšie a ďalšie otázky! Ale ak mu nebudem vedieť dať odpoveď, nebudem vedieť mu odpovedať, tak sa môžem zamyslieť sám nad sebou či to čo viem a verím, je správne! No človek ako ty to robiť isto nemusia! Že? icon Takýto ľudia si nechajú pravdu pre seba!


Chcem reagovať...
Pridané: 23:41 11.02 2012 Sobota
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7814
img
icon Neregistrovaný
Autor: Dusan82
7812
Príspevok sa načítava...

Knieža

"ale je pre mňa to čo má za menom Ježiš ako si napísal, alebo ak chceš, Mesiáš, Spasiteľ, Učiteľ..."
To je ďalší dôkaz, že Spasiteľ je Ježiš ako sám píšeš! No je aj napísané toto: IZ 43,3 ; IZ 49,26   toto mi vysvetli.

Ďalej mne vyhadzuješ o tom prečo mu povedal môj Pán a môj Boh, ale vysvetli to ty prečo mu povedal, tak ako mu povedal a to môj Boh!


Chcem reagovať...
Pridané: 23:54 11.02 2012 Sobota
******
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1
img
icon Neregistrovaný
Autor: tyrus
7814
Príspevok sa načítava...

ahoj,Kráľovstvo nebeské bude na zemi pod vedením Krála Králov a Pána Pánov Z 8,6-7 a MAT 7,21 a LUK 19,38*
[*JN 1,29
  a LUK 24,44-45    a tu.. MAT 7,21 a tu je počet tých ktorý budu vládnuť s Králom nebies a zeme ZJ 14,1 a  boli zo všetkých kmeňov Izraelských  ZJ 7,4-8 Zákon a prorocké vyhlásenie je len po Jana. LUK 16,16   ale ty si ako novodobí farizej a pokrytec. Neuznávaš ,,Boha,, všemohúceho. Neuznávaš ,,Syna,, jeho Jediného. Zapieraš moc a silu  , ,Božiu,, . Kto sa rúha proti moci a sile ,čo je je duch Boži ,to je neodpustiteľný hriech. JN 3,31-36 A či je správne zamlčať pravdu ?,,a hovoriť lož, zavadzať,,, takto robil aj Ježiš?..Prečo povedal Ježiš učeníkom, choďte a robte s ludi učeníkov ,zadarmo ste dostali zadarmo dávajte. Ježiš položil život za pravdu,, a ja by som mal mlčať. LUK 24,44-45 ..)


Chcem reagovať...
Pridané: 10:32 12.02 2012 Nedeľa
******
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1, oprava 2, oprava 3, oprava 4, oprava 5
img
icon Neregistrovaný
Autor: tyrus
7820
Príspevok sa načítava...

ahoj , Neklam ludi ,a nezavadzaj,,.Satan bol ako anjel v nebi,,
 Tento anjel začal uvažovať o zlých veciach. Chcel, aby Adam a Eva uctievali jeho. Chcel, aby robili to, čo im povie on. . Preto tento zlý anjel naviedol Evu na zlé myšlienky. Pomocou hada jej povedal: ‚Boh vám nepovedal pravdu. Nezomriete, ak budete jesť z toho stromu. Stanete sa takými múdrymi, ako je Boh. Ako sa to skončilo? — Adam a Eva sa stali nedokonalými, začali starnúť a zomreli.  pretože boli nedokonalí, aj všetky ich deti boli nedokonalé a časom zostarli a zomreli. Boh neklamal! Teda život závisí od toho, či Boha poslúchame. RIM 5,12 Biblia hovorí, že anjel, ktorý oklamal Evu, sa volá Satan Diabol. A ďalší anjeli, ktorí sa stali zlými, sa nazývajú démoni. JAK 2,19   ZJ 12,9 Veľký Učiteľ povedal, že Diabol je klamár! Tým, že Ježiš poslúchal ,,Boha,,dokázal, že ho naozaj miluje. A Ježiš neposlúchal Boha iba vtedy, keď to bolo ľahké. Poslúchal ho stále, aj keď mu to iní ľudia sťažovali. Dokázal, že je ,,Boh,, verný až do smrti. Preto ho Boh vzkriesil k večnému životu.
Najväčší nepriateľ — je Satan Diabol . Ktoreho nemôžeme vidieť? —  Ale vieme, že existuje a že je vyšší a mocnejší, ako sme my. No kto má ešte vyššie postavenie a je mocnejší ako Diabol? ,,Boh,, . To znamená, že Boh nás môže chrániť . 5MOJ 30,19-20
  JOZ 24,14-15   PRISL 27,11 a MAT 4,10 Ježiš Kristus si zaslúži česť i preto, lebo je,,, Božim hlavným anjelom čiže archanjelom,,,. Archanjel Michael bojuje v záujme Božieho kráľovstva a ujal sa vedenia pri očisťovaní neba od satana a jeho démonských hord. ZJ 12,7-10 A prorok Daniel hovorí, že Michael ‚stojí pri synoch Božieho ľudu.. DAN 12,1 Je teda zjavné, že Michael je „anjel pravého Boha, ktorý šiel pred izraelským táborom a ktorého Boh použil, aby doviedol jeho ľud do Zasľúbenej zeme. „Dávaj na seba kvôli nemu pozor a poslúchaj jeho hlas, prikázal Boh. „Nesprávaj sa voči nemu spurne, lebo moje meno je v ňom. 2MOJ 14,19 2MOJ 23,20-21 ,, Boži ,, archanjel musel mať nepochybne veľký záujem o predobrazný Boží ľud pre jeho meno. Bolo nanajvýš vhodné, že prišiel na pomoc inému anjelovi, ktorý bol poslaný, aby dal útechu prorokovi Danielovi, no bol napadnutý mocným démonom .   DAN 10,13 Preto je oprávnený záver, že anjel, ktorý usmrtil 185 000 vojakov asýrskeho Senacheriba, nebol nikto iný ako archanjel Michael. — IZ 37,37 To je pravdivé slova podla Písma,nie tvoje vymysli a bájky, ktoré si sam vymýšľaš a tým zavádzaš a klameš.,,si luhár, ako Satan,aj ten klame od začiatku. .... Na záver :archanjel Michal bojoval zo Satanom zhodil ho blysko zeme, kde doteraz zvádza ludi na hriech, ale vie ,že blíži sa jeho koniec.
Chcem reagovať...
Pridané: 13:47 12.02 2012 Nedeľa
******
img
icon Neregistrovaný
Autor: tyrus
7821
Príspevok sa načítava...

ahoj, ,Len hľadaj a nájdeš,ale veriť v ,,Trojicu,, .To je to zavádzanie. Ukáž mi ,len znak ,kde sa v Písme nachádza Trojica.


Chcem reagovať...
Pridané: 14:09 12.02 2012 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 8273
img
icon Neregistrovaný
Autor: tyrus
7822
Príspevok sa načítava...

erím v jedného Boha, Otca všemohúceho, Stvoriteľa neba i zeme, sveta viditeľného i neviditeľného.

Verím v jedného Pána Ježiša Krista, jednorodeného Syna Božieho, zrodeného z Otca pred všetkými vekmi;

Boha z Boha, Svetlo zo Svetla, pravého Boha z Boha pravého, splodeného, nie stvoreného, jednej podstaty s Otcom.

Skrze neho bolo všetko stvorené. On pre nás ľudí a pre našu spásu zostúpil z nebies.

A mocou Ducha Svätého vzal si telo z Márie Panny a stal sa človekom.

Za nás bol aj ukrižovaný za vlády Poncia Piláta, bol umučený a pochovaný,

ale tretieho dňa vstal z mŕtvych podľa Svätého písma.

A vystúpil do neba, sedí po pravici Otca.

A zasa príde v sláve súdiť živých i mŕtvych a jeho kráľovstvu nebude konca.

Verím v Ducha Svätého, Pána a Oživovateľa, ktorý vychádza z Otca i Syna.

Jemu sa zároveň vzdáva tá istá poklona a sláva ako Otcovi a Synovi.

On hovoril ústami prorokov.

Verím v jednu, svätú, katolícku, apoštolskú Cirkev.

Vyznávam jeden krst na odpustenie hriechov

a očakávam vzkriesenie mŕtvych a život budúceho veku.

Amen.  To  je to vytvorene dielo ktore stvoril,,,Satan a jeho anieli,,, Je to blud a zavadzanie.Prebud sa a nespí !)


Chcem reagovať...
Pridané: 15:29 12.02 2012 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7825
img
icon Neregistrovaný
Autor: Dusan82
7825
Príspevok sa načítava...

tyrus


FIL 2,10 Teraz kto je väčší? Komu mám slúžiť? Ktorého mám uctievať?

Kto je podľa teba Spasiteľ?

Na toto som sa ťa od začiatku pýtal, ale neodpovedáš. Nemusíš vypisovať, neviem čo. Len sa drž tohto tu. Ak je podľa teba Pán Pánov a Kráľ kráľov Pán Ježiš tak ako to, že je väčší Boh? Ako to mám chápať?

Vysvetli mi prosím ťa prečo Pánovi Ježíšovi povedal Tomáš môj Pán a môj Boh! Prečo Ho nazval Bohom?  JN 20,28


Chcem reagovať...
Pridané: 22:38 12.02 2012 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7827
img
icon Neregistrovaný
Autor: tyrus
7827
Príspevok sa načítava...

ahoj ,Preto ,že Tomáš neveril ,že to je ,,Ježiš ,,ten ukrižovaný. A ty neveríš ,že existuje,, Boh,, Stvoriteľ neba a zeme,ktorý poslal svojho jednorodeného Syna, ktorý bol stvorený skôr než bolo nebo a zem. Bol ako prví anjel nazvaný aj ako archanjel Michal,Učiteľ,Pán,
Pán Pánov, Kráľ Králov, Vykupiteľ sveta z dedičného hriechu, Knieža pokoja ,Baránok Boži, Veľkňaz.

Ked toto nechápeš, potom nie je ti to dane pochopiť Slovo Božie. JN 3,35-36


Chcem reagovať...
Pridané: 11:34 13.02 2012 Pondelok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7838
img
icon Neregistrovaný
Autor: Dusan82
7838
Príspevok sa načítava...

tyrus

Prepáč, ale nerozumiem tomu.
Dajme tomu, že Tomáš neveril. Hoci neviem ako si to myslel, pretože Ho - Pána Ježiša uvidel, tak musel vedieť kto tam medzi nimi je, kto sa im zjavil,  pretože Ho poznal ešte z čias, keď Pán Ježiš bol s nimi, medzi nimi. Ako to, že neveril, aj keď Ho Pána Ježiša uvidel?
Dajme tomu, že aj tak neveril, aj keď Ho uvidel. Prečo mu Pán Ježiš na to čo Tomáš povedal, nič nepovedal? Jasne a zreteľne oslovil Tomáš Pána Ježiša: Môj Pán a Môj Boh! Ak by to nebola pravda, nemyslíš, žeby tak vážne oslovenie, by mu bol vytkol?
Ako to, že Pán Ježiš mu nato, že sa mu Tomaš poklonil, nič nepovedal?   ZJ 22,9 2MOJ 20,5

 
FIL 2,10 - Mňa si chcel nachytať otázkou, kto je väčší. Ok. Ja viem ako sa píše v Písme a isto to vieš aj ty. Tak mi vysvetli, ak ty veríš, že Boh ako zvlášť iná osoba je väčší, tak ako to že tu v tomto verši sa píše, že Pán Ježiš je Kráľ kráľov a Pán Pánov? Či snáď Pán Boh nie je Pán? Či snáď Pán Boh nie je Kráľ?

Ďalej ohľadom tej tvojej otázke na trojicu. Neviem odkiaľ si to nabral, prosím ťa ukáž mi kde som to písal, že ja verím v nejakú trojicu? Pre mňa je dvojica veľa a nie to ešte trojica tyrus.

Prosím ťa vysvetli mi to, ďakujem. 


Chcem reagovať...
Pridané: 20:34 13.02 2012 Pondelok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7876, 7878
img
icon Neregistrovaný
Autor: tyrus
7876
Príspevok sa načítava...

ahoj,Krátko pred Ježišovou smrťou počul Tomáš Ježišovu modlitbu, v ktorej oslovil svojho Otca ako „jediného, pravého Boha,,.  JN 17,3 Po vzkriesení poslal Ježiš svojim apoštolom vrátane Tomáša odkaz, v ktorom povedal: „Vystupujem . . . k svojmu Bohu a k vášmu Bohu. JN 20,17 Apoštol Ján najprv zaznamenal to, čo Tomáš povedal, keď naozaj videl a dotkol sa vzkrieseného Krista, a potom napísal: „Tieto sú zapísané preto, aby ste verili, že Ježiš je Kristus, Boží Syn, a aby ste veriac mali život v jeho mene. JN 20,31 Takže ak tvddiš na základe Tomášovho zvolania  k názoru, že Ježiš sám je „jediný, pravý Boh,, alebo že Ježiš je „Boh Syn,, mal by sa opäť pozrieť na to, čo povedal sám   JN 20,17 a na záver, ktorý jasne vyjadril apoštol
JN 20,31 tu zasa Ježiš hovori ,že oznámil som tvoje meno: aké že to meno oznámil??,, či nie meno ,,Božie,, ktoré verili a uznávali Abrahám ,Izák, a Jakob. JN 17,25-26


Chcem reagovať...
Pridané: 10:30 14.02 2012 Utorok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7884, 7904
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1
img
icon Neregistrovaný
Autor: tyrus
7878
Príspevok sa načítava...

ahoj, Preto som to napísal o ,,Trojici ,lebo kto veri ,že ,, Boh Otec, Boh Syn, Boh duch sväty. A toto spolu je jeden Boh. Taky to lúdia , klamu ako ich učitelia ,kňazi. Prekrúcajú Písmo aj otom hovori apoštol Pavol: 1TIM 4,1-2 a tu 2TIM 4,3-4 Preto aj ty ,dávaj pozor,!! kto ti čo hovori, či je to podla písma ,alebo výmyslu ničom nepotvrdenom.


Chcem reagovať...
Pridané: 11:46 14.02 2012 Utorok
******
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1, oprava 2
img
icon Neregistrovaný
Autor: Dusan82
7884
Príspevok sa načítava...

tyrus

Ale ty nevysvetľuješ prečo mu Pán Ježiš nato, na to jeho oslovenie v Neho, a na to jeho poklonenie Jemu, nič nepovedal. Ty sa stále oháňaš tým čo Pán Ježiš hovorí o svojom Otcovi. Ale to už bolo dávno vysvetlené!  Táto veľká vec, ktorá prisluhuje iba Bohu a to: poklonenie sa a oslovenie ostala zamlčaná! Prečo? Lebo to bola pravda! Ak ty nazývaš Pána Ježiša anjelom, tak prečo mu ten anjel nepovedal to čo iný Jánovi? ZJ 19,10

Stále sa točíš iba okolo toho jedného a istého! Ale to je dávno vysvetlené! Prečo ďalej nepokračuješ?
  JN 1,1-3 ; JN 1,14 Na počiatku bolo Slovo a to Slovo bolo u Boha a to Slovo bol Boh a to Slovo sa stalo telom. Akým telom? Takým o ktorom ty stále píšeš. Preto je to Syn Boží! Aby si Ho mohol vidieť, aby tu mohol prísť a zaplatiť za teba pokutu, za tvoju hriešnosť! Preto je to Syn Boží! Dobrý pastier dáva za svoje ovce svoju dušu. Ak Boh nedal seba za nás, tak potom Boha nemôžeš nazývať dobrým! Vy jehovisti Ho Pána Boha týmto nazývate zlým! Lebo podľa vás nedal sám seba za nás!

Ak je podľa vás Pán Ježiš druhá zvlášť osoba, tak sa klaniate stvoreniu a nie Stvoriteľovi!


Chcem reagovať...
Pridané: 14:07 14.02 2012 Utorok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7898, 7914
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1, oprava 2
img
icon Neregistrovaný
Autor: tyrus
7898
Príspevok sa načítava...

ahoj ,Ja som ti to všetko vysvetlil ,ďalšie ti vysvetli ,,Boh,, ktorý je na nebesiach . DAN 2,44 len sa modli o moc ducha svätého. JN 20,31 Amen.


Chcem reagovať...
Pridané: 18:57 14.02 2012 Utorok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7908
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1
img
icon Neregistrovaný
Autor: JezisovSvedok
7904
Príspevok sa načítava...

ahoj tyrus
ako sa vola Boh?a ake mas slovo Boh z velkym alebo z malym B 


Chcem reagovať...
Pridané: 19:24 14.02 2012 Utorok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7912
img
icon Neregistrovaný
Autor: Dusan82
7908
Príspevok sa načítava...

tyrus

  JN 20,31 Áno tyrus, verím, že Pán Ježiš je Syn Boží a spolu s Bohom sú jedno  1JAN 5,7 1JAN 5,8 .

Nápodobne tyrus a ďakujem za tvoje neodpovede.


Chcem reagovať...
Pridané: 21:25 14.02 2012 Utorok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7911, 7917
img
icon Neregistrovaný
Autor: tyrus
7911
Príspevok sa načítava...

ahoj , Jedno je koliesko na furiku.)


Chcem reagovať...
Pridané: 09:48 15.02 2012 Streda
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7926
img
icon Neregistrovaný
l ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... r
© 2010 bibliaaty.sk
Načítavanie...