Téma:

piť či nepiť to je otázka

Zobraziť: Zoradiť:
l ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... r
Autor: zahor21
8131
Príspevok sa načítava...

Ahoj tyrus. Najprv odpovedz na otázku, ktorú som Ti položil. A to či si myslíš, že by Pán Boh Otec nebeský nechal sedieť po svojej pravici niekoho kto mu nie je roveň?
Po Tvojej odpovedi Ti odpoviem aj ja.
Nech Ťa žehná náš nebeský Boh Otec, Syn a Duch Svätý.  4MOJ 6,24-27


Chcem reagovať...
Pridané: 15:38 24.02 2012 Piatok
******
img
icon Neregistrovaný
Autor: JezisovSvedok
8135
Príspevok sa načítava...

AHOJ Knieza
Amen suhlasim su to dva osoby,len ze Jezis je stvoritel v nom bol zivot bez Jezisa nic nepovstalo   JN 1,1-11  
ZID 1,8-14 Boh hovori o Synovi,On je stvoritel    10 A ešte: Ty, Pane, si na začiatku založil zem a nebesia sú dielom tvojich rúk. 
Bozia vola bola aby Jezis stvoril zo svojim slovom vsetko co vidime,ale Jezis to robil z Duchom . 1MOJ 1,1-3  Syn je podriadeny Otcovi a Duch Svaty Synovi.Jezis hovori,ze Jezis prisiel oslavit Otca. A  Duch Svaty  oslavit Jezisa


Chcem reagovať...
Pridané: 22:44 24.02 2012 Piatok
******
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1, oprava 2, oprava 3
img
icon Neregistrovaný
Autor: Knieža
8139
Príspevok sa načítava...

Ahoj zahor. Odpovedám na otázku ktorú si dal. Že či by nechal niekoho sedieť po pravici, kto mu nie je roveň. Toto je písané JN 14,28 Z 8,6-7 a ten sedí po pravici jeho.


Chcem reagovať...
Pridané: 23:05 24.02 2012 Piatok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 8141
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1
img
icon Neregistrovaný
Autor: zahor21
8141
Príspevok sa načítava...

Ahoj Knieža. Vo veršoch, ktoré uvádzaš,  sa všetko vzťahuje na nášho Spasiteľa, Pána a Kráľa Ježiša Krista, lebo skrze Neho povstalo na svete všetko čo povstalo   JN 1,3 ; ale keď si pred tými veršami, ktoré uvádzaš :  Z 8,6-7 a   JN 14,28 prečítaš verše   Z 8,5 a   JOB 17,17 , tu nám Pán Boh Otec nebský hovorí určite o nás hriešnych ľuďoch ako nám to hovorí Pán Ježiš Kristus aj tu  1MOJ 1,22 ; 1MOJ 1,28 . Z toho vyplýva, že my hriešni ľudia sme nemohli sadieť po pravici Boha Otca všemohúceho. Mohol tam sedieť iba Jeho Syn a náš Spasiteľ Pán Ježiš Kristus.
Keďže Boh Otec všetko poddal pod nohy Pána Ježiša Krista nie je dôvod myslieť si, že by mu Pán Ježiš Kristus nebol roveň.
Predsa Pán Boh Otec povedal Pánovi Ježišovi Kristovi, aby sedel po Jeho pravici, kým mu nepodloží pod Jeho nohy všetkých nepriateľov, a posledná bude smrť.
Myslím, že na túto tému by toho už bolo dosť. Veď sa pozri v akej téme na fóre "Bibliaaty" sme.
No a znovu prizvukujem. Na vyriešenie tohto problému si musíme počkať na druhý príchod Pána Ježiša Krista na túto zem. On to všetko vyrieši podľa sviojej vôle v spravodlivosti. Nech Ťa žehná náš nebeský Boh Otec, Syn a Duch Svätý.   4MOJ 6,24-27


Chcem reagovať...
Pridané: 07:43 25.02 2012 Sobota
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 8142
img
icon Neregistrovaný
Autor: Knieža
8142
Príspevok sa načítava...

Ahojte. OK nechajme to už, len to koho si posadí Boh vedľa seba je jeho vec, či mu je roveň, alebo nie. Ježiš sám píše, že Otec je väčší od neho, takže mu asi nieje roveň, napriek tomu, že mu všetko dal do moci. Poviem príklad. Je majiteľ firmy a je konateľ firmy, ktorý zastupuje majiteľa, lebo ten mu zveril všetko, ale majiteľ firmy je ten väčší. Tak to chápem ja. A keďže on sám to povedal JN 14,28 .
Ale na záver je to všetko o ničom o čom sa bavíme celý čas. Nech je aj to JN 1,3   Lebo ako povedal: nie každý kto mi hovorí Pane bude v raji. Nech je ako je, dôležité je  KAZ 12,13-14  


Chcem reagovať...
Pridané: 13:21 25.02 2012 Sobota
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 8143
img
icon Neregistrovaný
Autor: zahor21
8143
Príspevok sa načítava...

Ahoj Knieža. Som rád, že sme konečne ukončili tento problém. No a teraz dúfam, že sa nikto neodmlčí, ale začne konečne písať o tom ako mu Pán Ježiš Kristus pomohol a pomáha a prosí Ho, aby mu aj naďalej pomáhal.
A myslím, že všetci vieme a veríme, že Pán Ježiš Kirstus čo nám sľúbil to aj dodrži, lebo On je verný.
Radšej písať chvály na počesť Boha Otca, Syna i Ducha Svätého ako riešiť problém, ktorý nepripadá nám hriešnym ľuďom.
Nech vás všetklých žehná náš nebeský Boh Otec, Syn a Duch Svätý. 4MOJ 6,24-27


Chcem reagovať...
Pridané: 14:38 25.02 2012 Sobota
******
img
icon Neregistrovaný
Autor: Maggie
8144
Príspevok sa načítava...

ahoj tyrus, precitala som si tvoj prispevok, v ktorom si myslis, ze Jezis Kristus je archanjel michael. Kazdy den citam bibliu, snazim sa jej porozumiet i ked niekedy je to velmi tazke. Mozno mi budes vediet pomoct pochopit, ze Jezis Kristus bol stvoreny ako archanjel. Nemozem sa o tom v bibli nikde docitat. Uz vopred ti dakujem, Maggie


Chcem reagovať...
Pridané: 20:32 25.02 2012 Sobota
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 8145
img
icon Neregistrovaný
Autor: tyrus
8145
Príspevok sa načítava...

ahoj ,Prv než bolo stvorene nebo a zem stvoril Boh anjelov a nebeske vojska. ako prvi anjel bol Syn Boži a dtuhy aniel bol Satan.
Krory, zvadzal, podnecoval na odpor proti Bohu Stvoriteloví.Už po stvorení človeka bol proti Božiemu zámeru.Ked zvodil Evu na hriech. Klamal ju a zavadzál, že Boh im zakazal preto nejesť ,aby ste neboli mudrejši ako je Boh Stvoriteľ.  1MOJ 3,4-5
    List Júdu odhaľuje jeden zaujímavý príklad: „Keď však archanjel Michael mal spor s Diablom a dohadoval sa o Mojžišovo telo, neodvážil sa nad ním vyniesť súd utŕhačnými výrazmi, ale povedal: ‚Nech ťa, ,Boh,, pokára. (Júda 9-verš) Meno Michael sa vzťahuje na Ježiša v jeho úlohe archanjela, čiže veliteľa Božej nebeskej armády anjelov, predtým ako žil na zemi a tiež potom. [ *1TES 4,16*] je toto napísane : Lebo sám Pán s veliteľským povelom, s hlasom archanjela a s trúbou Božou sostúpi s neba, a mŕtvi v Kristu vstanú najprv.     Všimni si však, ako sa Michael v tomto spore so Satanom zachoval. Z Júdovej správy sa nedozvedáme, čo chcel Satan urobiť s Mojžišovým telom , ale môžeme si byť istí, že Diabol mal v úmysle urobiť niečo zlé. Možno chcel ľudí podnietiť, aby zneužili pozostatky tohto verného muža na falošné uctievanie. Michael síce odporoval Satanovmu ničomnému plánu, ale preukázal tiež pozoruhodné sebaovládanie. Satan si istotne zaslúžil pokarhanie, no Michael, ktorému v čase, keď sa prel so Satanom, ešte nebol odovzdaný „všetok súd,, , vedel, že takýto súd by mal vyniesť jedine   ,,Boh,, . JN 5,22  Ako archanjel mal Michael značnú autoritu. Napriek tomu sa pokorne podriaďoval ,,Bohu,, a neusiloval sa prisvojiť si väčšiu autoritu. Okrem ,,,pokory,,, prejavil i skromnosť, teda uvedomoval si svoje obmedzenia.
/9-verši Júda/ bol inšpirovaný zaznamenať túto udalosť z istého dôvodu. Niektorí kresťania za jeho dní, žiaľ, neboli pokorní. Povýšenecky ‚hovorili utŕhačne o všetkom, čo v skutočnosti nepoznali. (Júda 10-verš) Ako ľahko sa my nedokonalí ľudia necháme ovládnuť pýchou! Ako reagujeme, keď nerozumieme niečomu. Napriek tomu, že nemôžeme poznať všetky okolnosti takýchto rozhodnutí. Radšej napodobňujme Michaela, čiže Ježiša — zdržiavajme sa posudzovania záležitostí, nad ktorými nám Boh nedal autoritu.
               Boží Syn prejavil pokoru aj tým, že prijal poverenie prísť na zem.   čoho všetkého sa musel vzdať. Bol archanjelom. Bol tiež ‚Slovom. — ,,Božim,,, osobným Hovorcom. JN 1,1-3  Žil v nebi, v ,,,Božom,,, vyvýšenom príbytku svätosti a krásy  IZ 63,15  Napriek tomu . vzdal sa sám seba, prijal podobu otroka a stal sa rovný ľuďom. FIL 2,7  Zamysli sa nad tým, čo všetko zahŕňala úloha, ktorú mal vykonať tu na zemi ! Jeho život bol prenesený do lona židovskej panny, kde sa z neho za deväť mesiacov vyvinulo ľudské dieťa. Narodil sa ako bezmocné nemluvňa v rodine chudobného tesára. Z batoľaťa vyrástol malý chlapec a neskôr dospievajúci mladík. Hoci bol ,,,dokonalý,,,, počas celej svojej mladosti sa podriaďoval nedokonalým ľudským rodičom. LUK 2,40   LUK 2,51-52
             Prejavoval naozaj mimoriadnu pokoru! Tu pokoru prejavoval aj   počas svojho ľudského života. 
                                            Svojích učenikov vyúčoval k pokore. 


Chcem reagovať...
Pridané: 12:00 26.02 2012 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 8150
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1, oprava 2
img
icon Neregistrovaný
Autor: tyrus
8148
Príspevok sa načítava...

ahoj ., Ja hovorim : Skôr nach sa stal Božim Synom tu na zem.  ,,,bol ako prvostvoreny anjel archaniel,,,. Juda 9-verš
  A archanjel Michal, keď v spore s diablom hovoril o telo Mojžišovo, neopovážil sa vyniesť proti nemu rúhavý súd, ale povedal: Nech ťa potresce Pán!  1TES 4,16 sa píše toto: 16 Lebo sám Pán s veliteľským povelom, s hlasom archanjela a s trúbou Božou sostúpi s neba, a mŕtvi v Kristu vstanú najprv. O Michalovi sa píše aj
  2MOJ 23,20   2MOJ 32,34   2MOJ 33,2   DAN 10,21   DAN 12,1   na to mi odpovec ,kto to bol ten anjel?? ? ?.   Prečo povedal Ježiš:  JN 5,22  ) Ako archanjel mal Michael značnú autoritu. Napriek tomu sa ,,, pokorne,,, podriaďoval Otcovi a Stvoriteľovi a neusiloval sa prisvojiť si väčšiu autoritu. Okrem pokory prejavil i ,,,skromnosť,,,. Teda   uvedomoval si svoje obmedzenia.  Boží Syn prejavil pokoru aj tým, že prijal poverenie prísť na zem.
Žil v nebi, v ,,Božom,‚vyvýšenom príbytku svätosti a krás y. IZ 63,15   Ježišova pozemská služba sa vyznačovala pokorou od začiatku až do konca. Prejavoval ju tak, že všetku chválu a slávu pripisoval svojmu Otcovi. Ľudia niekedy chválili Ježiša za múdrosť, ktorá sa zračila v jeho slovách, za moc, ktorá sa prejavila v jeho zázrakoch, a dokonca za jeho dobrotu. Ježiš znovu a znovu odmietal prijímať takúto slávu a pripisoval ju ,,Bohu StvoriteĽovi,, , MAR 10,17-18     JN 7,15-16   Láskavo ich všetkých napomenul slovami: „Viete, že vládcovia národov sa nad nimi vypínajú a že veľkí nad nimi vykonávajú moc. Medzi vami to tak nie je, ale ktokoľvek sa chce stať medzi vami veľkým, musí byť vaším služobníkom, a ktokoľvek chce byť medzi vami prvým, musí byť vaším otrokom.   MAT 20,25-27  Apoštoli pravdepodobne vedeli, akí pyšní, ambiciózni a sebeckí môžu byť „vládcovia národov,, . Ježiš ukázal, že jeho nasledovníci musia byť iní ,, ako títo tyrani bažiaci po moci. Jeho nasledovníci mali byť ,,pokorný,,.  Ježiš vedel presne čo sa bude s ním diať a ako skonči. Lebo Otec ho poslal na tento svet, aby skže svojej krvi zbavil ludi od dedičného hriechu Adama a Evi.       Ty nerozumny a ,,,,,,človeče. Nerozumieš Svätemu Písmu ani nebudeš rozumieť. ,,,skonč s tím Ján 1:1,lebo je to trápne. Stale ,,len to jedno dookola . Preto ,že nemáš na mňa,ale chceš čosi povedať.Ked povieš aj to je chlúposť svetská.             Chcem reagovať...
Pridané: 15:33 26.02 2012 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 8151, 8152
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1
img
icon Neregistrovaný
Autor: JezisovSvedok
8150
Príspevok sa načítava...

tyrus
Citam citam ale ani jeden vers neukazuje,ze Jezis je archanjel Michal.Ale ja ti dokazem z Biblii kto je  Jezis a priame verse nie mozno.
1JAN 4,9 citaj ze On bol Synom uz v nebi jednorodeny nie jednostvoreny ,ak by bol anjel tak by bolo napisane ze poslal jedneho zo synov Bozich
  JN 1,1-18 Jezis je Slovo Bol u Boha nie ako anjel ale ako Boh z velkym B On stvoril vsetko zo svojim slovom
JN 1,1-14 Sam Boh hovori,ze jeho Syn je Boh pomazany,Jezis je Stvoritel. Aj Zidia si o nom robili taku istu mienku ze Jezis je anjel a preto im On vysvetluje kto je vlastne Jezis .Anjeli su sluzobnici pre tych,ktory maju zdetit Bozie Kralovstvo a On ich sam cini vetrami.Ked Jezis pohrozil vetru,tak vtedy zacali ucenici rozmyslat medzi sebou,ze kto je vlastne Jezis,ze Ho poslucha priroda cize anjeli.
RIM 9,5 Pavol pise,ze Jezis je nadovsetkym Boh,kto moze spochybnit jeho tvrdenie? IZ 9,6
JN 20,28 Pan a Boh   1TIM 3,16 Boh v tele nie anjel  TIT 2,13 Jezis velky Boh  1JAN 5,20 pravdivy Boh
 nezabudaj ze anjelom je zakazane klanat sa :
    8 A ja, Ján, som to počul a videl. A keď som to počul a videl, padol som k nohám anjela, ktorý mi to ukázal a chcel som sa mu klaňať. 9 Ale on mi povedal: Stráň sa toho! Som služobník ako ty a tvoji bratia proroci a tí, čo zachovávajú slová tejto knihy. Bohu sa klaňaj!
  Preco mu nepovedal anjel iba Jezisovi sa klanaj a Bohu,ale povedal jednym slovom Bohu,tak ze Jezis je Boh a mozes sa mu klanat  icon
1TES 4,16 na toto hovoris ze Jezis je anjel? pozri tento vers    MAR 13,27 Syn Cloveka posle anjelov

 A teraz Tyrus daj mi jeden vers kde pise ze Bozi Syn je Archanjel Michael,ale urcite nenajdes.


Chcem reagovať...
Pridané: 16:04 26.02 2012 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 8153
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1
img
icon Neregistrovaný
Autor: zahor21
8151
Príspevok sa načítava...

Ahoj tyrus. Prednedávnom si sa pýtal kde bol Pán Ježiš Kristus, keď Boh Otec stvoril svet.
Ja som napísal, že Pán Ježiš Kristus bol už pri tom stvorení.
Veď tu nám to sám hovorí : JN 1,1-4 . Musel tam byť, keďže Pán Ježiš Kristus je to SLOVO.
Aj v prvých veršoch Biblie 1MOJ 1,1-3 povedal Boh Otec  tieto slová : 1  Na počiatku stvoril Bôh nebesia a zem.  2  A zem bola neladná a pustá [Hebrejsky: tóhu va bóhu], a tma bola nad priepasťou, a Duch Boží sa oživujúci vznášal nad vodami.  3  A Bôh riekol: Nech je svetlo! A bolo svetlo. 
Všimni si slovo „riekol“. Keďže niečo povedal musel povedať SLOVO.
A práve to SLOVO je Pán Ježiš Kristus,
Ako si Ty a Tebe podobní biedni, hriešni ľudia dovolíte pochybovať o tom, že Pán Ježiš Kristus, SLOVO Božie, je Boh, a že bol už pri stvorení sveta?
Opakujem, že Pán Boh Otec, Syn a Duch Svätý nenechá, aby sa mu niekto vysmieval.
Nech vás všetkých žehná náš nebeský Boh Otec, Syn, a Duch Svätý.   4MOJ 6,24-27


Chcem reagovať...
Pridané: 16:07 26.02 2012 Nedeľa
******
img
icon Neregistrovaný
Autor: Maggie
8152
Príspevok sa načítava...

Ahoj tyrus, som velmi zaskocena z tvojho vyjadrovania.Pises ze nemam na teba, to je v poriadku, ja som sa nikdy nad nikoho nepovysovala a ani sa nemienim. Kto sa povysuje bude ponizeny!Som v soku z tvojho vyjadrenia "SKONCI S TYM JAN1.1 LEBO JE TO TRAPNE. To sa nebojis ruhat proti BOZIEMU SLOVU? Ja nechapem, co je trapne. Ja len nechapem , ako moze niekto, kto si mysli, ze rozumie SVATEMU PISMU tvrdit nieco, co tam nie je napisane. BOH nepovedal ziadnemu anjelovi, ze ho splodil a kedze PAN JEZIS je SPLODENY nie STVORENY nemoze byt logicky anjel. DAN.10:13 hovori o arch.Michaelovi ze je to jeden z najpoprednejsich kniezat. Teda nie je najvyssi, ale jeden z najvyssich. PAN JEZIS je predsa PAN PANOV A KRAL KRALOV .ZJ.17:14. Jeho titul ukazuje absolutnu zvrchovanost a autoritu. Ma daleko od oznacenia "jeden z najpoprednejsich kniezat.  On je ten, ktoremu BOH podriadil vsetko a neponechal nic, co mu nie je podriadene HEBR.2:8 a HEBR.2:5 lebo nie anjelom podriadil obyvanu zem.. Tyrus , nerozumiem tvojmu hnevu. Celkovo nerozumiem, preco maju ludia potrebu tvrdit nieco,co nemaju nikde podlozene. A navyse ak sa jedna o tom NAJVYSSOM -NASOM PANOVI.Chcela som len vysvetlenie,no vidim, ze fakty mam v rukach zatial iba ja. Je mi velmi luto, ze nauky o NASOM PANOVI sa medzi ludmi tak velmi rozchadzaju a tym vznikaju zbytocne spory. To si PAN JEZIS urcite nepraje.


Chcem reagovať...
Pridané: 16:12 26.02 2012 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 8155, 8164
img
icon Neregistrovaný
Autor: tyrus
8153
Príspevok sa načítava...

ahoj ,ja sa ťa na niečo spýtam.  Ty neveriaci Tomáš, DAN 10,13   DAN 10,21 ZJ 12,7 tuto máš archanjel Michael 1TIM 3,16 Kto je ten? keby to bol ,,Boh v tele, Potom by neplatilo,že Boha nikdy nikto nevidel.


Chcem reagovať...
Pridané: 16:58 26.02 2012 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 8157, 8162
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1, oprava 2, oprava 3
img
icon Neregistrovaný
Autor: JezisovSvedok
8155
Príspevok sa načítava...

Maggie
Amen icon Bozie Slovo je ostre   ZID 4,12  


Chcem reagovať...
Pridané: 17:10 26.02 2012 Nedeľa
******
img
icon Neregistrovaný
Autor: JezisovSvedok
8157
Príspevok sa načítava...

tyrus
Tyrus Tyrus
kde je ten vers ze Jezis je anjel?no ja nie som neveriaci Tomas,lebo ja nemusim vidiet Jezisa aby som ho vyznal za svojho Pana a Boha  JN 20,28-29 tak,ze ja som blahoslaveny ,ale zloreceny je ten kto neuveril.
  1TIM 3,16 JN 1,1-14
Tak ze podla tychto versov nam ukazuje ze Slovo je Boh a Slovo sa stalo telom a prislo do svojho vlastneho
Jezis je Slovo cize Boh ktory stvoril nebo i zem a kazdy ,kto tomu neuveril Bozi hnev zostava na nom.Dobre si napisal,ze Boha nikto nevidel a preto Boh si vzal na seba telo Jezis hovori: Ja a Otec sme jedno  Nech to skusi povedat anjel a uvidis jeho rychly pad  icon


Chcem reagovať...
Pridané: 17:26 26.02 2012 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 8161, 8163
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1
img
icon Neregistrovaný
Autor: tyrus
8161
Príspevok sa načítava...

ajjjj ,,ké-ci ,,ké-ci ničím nepodložene. Klamstvá ,hlúposti,a ešte rás hlúposti.ajjj ,,,no toto? ? ? ,,,Boh si vzal na seba telo Ježiša .  To načo si ho na seba zobral? Potom ty neveríš Ježiša Krista Syna Božieho ,,Mesiáša,, Knieža pokoja, archanjela Michaela. TÝ si ako židia, ani oni neuverili,len čakajú. Kým ich tma nepohltí. ,,,,keď si vzal ,,Boh ,,na seba telo Ježiša Krista . Potom Boha skriesil
Ježiš Kristus. ,,,No to je ale,,,strašné zamotané.  


Chcem reagovať...
Pridané: 17:55 26.02 2012 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 8165, 8171
img
icon Neregistrovaný
Autor: Maggie
8162
Príspevok sa načítava...

Tyrus, odkial si prisiel na to , ze chcem tvrdit, ze MICHAEL je BOH. To by som si nikdy nedovolila. Ty tvrdis .ze JEZIS KRISTUS je archanjel.V zalmoch 33:6 sa pise:JEHOVOVYM SLOVOM (CIZE JEZISOM) BOLI UCINENE NEBESIA A DUCHOM JEHO UST VSETKO ICH VOJSKO. Je logicke, ze skor ako bolo vojsko (anjeli) museli byt nebesia. Lenze potom mi vysvetli, ako mohol nebesia stvorit anjel, ked anjeli este neexistovali. A velmi som sa pobavila na tom , ako poukazujes na to, ze JEZIS je archanjel, lebo pride s hlasom archanjela. Dalej sa pise, ze pride s BOZOU trubkou. S toho mi vyplyva, ze ak je podla hlasu archanjel, tak podla trubky je BOH. Jednoducho povedane, anjeli boli stvoreny, PAN JEZIS ako BOZI SYN "JEDNOSPLODENY". anjeli maju svoj zaciatok, JEZIS, ako BOH, je od neurciteho casu MICHEAS 5:2,JEZIS je pociatok ZJ.22:12, prvy a posledny ZJ.1:17, 2:8, 22:13.  1.PETRA 1:20 ON "BOL" znamy "pred zalozenim sveta "- teda predtym nez boli stvoreny anjeli!!! Jednoducho povedane IZAIAS 9:6 JEZIS JE MOCNY "BOH". toto nie su moje slova, ale BOZIE. Takze, nezatvrdzuj si srdce pred tym, co ti BOH hovori, ver jemu a nie ludskym prekrucackam ZALMY 146:3 ,JEREMIAS 17:5, TITOVI1:14 ,MATUS 15:8-9 ,PRISLOVIA 19:5, LUKAS 21:8. V zjaveni sa pise, ze je iba JEDEN TRON, BOZI A BARANKOV. Nie je tam tron nejakeho archanjela. Pisem iba to, co je napisane v BOZOM SLOVE.


Chcem reagovať...
Pridané: 18:02 26.02 2012 Nedeľa
******
img
icon Neregistrovaný
Autor: Maggie
8163
Príspevok sa načítava...

Zdravim Ta Jezisov Svedok. Vcera som po prvy krat reagovala na Tyrusove vyjadrenia a to som nevedela, ake tazke je ukazat pravdu. Myslim si, ze Tyrus miluje BOHA, len to poznanie o nom ma nejake pomylene. Je to ako na hojdacke, najprv som bola dole, ked som zistila, za co vsetko su schopni ludia JEZISA povazovat. Ale vdaka Tebe a Zahorovi som znova hore a velebim BOHA , zato, ze existuju aj ludia so zdravym zmyslanim. Nechapem jedno, My Tyrusovi ukazujeme len to, co hovori BOZIE SLOVO a on na to odpoveda, ze su to KECY. A pritom to ON nie je schopny ukazat, kde sa pise ta JEHO PRAVDA. BOH S TEBOU.


Chcem reagovať...
Pridané: 18:26 26.02 2012 Nedeľa
******
img
icon Neregistrovaný
Autor: tyrus
8164
Príspevok sa načítava...

ahoj, prepáč to iste som nepísal tebe, ale ,,svedokJežišov . Tomu som písal ,že klame a podvádza je luhár, ako Had Satan .
 ako čítam ,tebe tiež nejde o to, kto je archanjel Michael.   Ty tvrdíš a veríš Trojjediného boha  ,,,Trojicu,,, .O tom som písal mnohokrát ,že je to ľudská hlúposť a ľudsky výmysel, ktoré hlásajú mnohé náboženstva.Je to ich ,,sen,, ale márna je ich námaha.


Chcem reagovať...
Pridané: 18:37 26.02 2012 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 8166
img
icon Neregistrovaný
Autor: Maggie
8165
Príspevok sa načítava...

tYRUS V PODSTATE SA TO DA POVEDAT AJ TAK, AKO SI NAPISAL, ZE BOHA VZKRIESIL JEZIS KRISTUS, PRETOZE JEZIS JE TEN ISTY BOH AKO BOH OTEC. A BOHA NIKTO VZKRIESIT NEMUSEL, PRETOZE JEZIS AKO BOH SAM POVEDAL: ZBORTE TENTO CHRAM(JEHO TELO) A ZA TRI DNI HO POSTAVIM!JEZIS JASNE HOVORI, ZE ON SAM OZIVI SVOJE TELO. PREDSA KED ON SAM DOKAZAL OZIVOVAT INYCH, PRECO BY AKO VSEMOHUCI MAT.28-18 NEMOHOL OZIVIT SAM SEBA, PRESNEJSIE SVOJE TELO, PRETOZE JEHO DUSA NEZOMRELA, ALE V TOM CASE, KED JEHO TELO BOLO V HROBE, KAZALA DUSIAM CO BOLI VO VAZENI. BOLI TO DUSE LUDI, KTORI ZA CIAS NOEMOVYCH,NEPOSLUCHALI BOHA 1.PETRA 3:19-20. A TVOJE SLOVA, ZE JEZIS JE SYN BOZI, MESIAS, KNIEZA POKOJA SU SKUTOCNE V BIBLI NAPISANE, LEN SI TAM ZNOVA VSUNUL NIECO, CO TAM NAPISANE NIE JE A TO, ZE JE ARCHANJEL MICHAEL. STALE NEVIEM POCHOPIT, PRECO TO ROBIS? PRECO PREKRUCAS SLOVA BOZIE. MYSLIS, ZE TO BOHA TESI????TY SA NEBOJIS JEHO HNEVU? NEBOJIS SA, ZE TA BOH MOZE ZATRATIT? PRED BOHOM TI NEPOMOZU SLOVA, JA SOM NEVEDEL, JA SOM TO TAK NEMYSLEL. NIE SI NA OPUSTENOM OSTROVE, KDE BY TI NEMAL O BOZOM SLOVE KTO POVEDAT. AK POTREBUJES POMOCT POCHOPIT SLOVO BOZIE, MYSLIM, ZE JE NAS MNOHO, KTORI TI S TYM RADI POMOZU.PRAJEM TI, ABY TA BOZIA LASKA A PRAVDA NIKDY NEOPUSTILI. BOH TI ZEHNAJ


Chcem reagovať...
Pridané: 19:44 26.02 2012 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 8201
img
icon Neregistrovaný
l ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... r
© 2010 bibliaaty.sk
Načítavanie...