Téma:

Vytrhnutie cirkvi

Zobraziť: Zoradiť:
l 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 r
Autor: zahor21
12687
Príspevok sa načítava...

Ahoj Maggie. Zasa slovičkáriš, ale tým slovám asi nerozumieš. Pán Ježiš Kristus hovorí, že každý kto v Neho verí aj keby zomrel žiť bude . Nehovorí, že aj keby zomrel žije ďalej .
Veď musíš uznať, že je to blud, a to by Pán Ježiš Kristus naozaj nepovedal.
To je opäť ďalší výmysel veriacich katolíckeho vierovyznania.
Nech Ťa žehná náš nebeský Boh Otec, Syn a Duch Svätý. 4MOJ 6,24-27


Chcem reagovať...
Pridané: 15:18 13.06 2014 Piatok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12705
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 2022
Autor: butyl
12690
Príspevok sa načítava...

Toto hlása Cirkev Kristova ktorú Duch Pravdy chráni omylu vo veciach viery a mravov. 


Chcem reagovať...
Pridané: 17:33 13.06 2014 Piatok
******
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 136
Autor: ceep
12692
Príspevok sa načítava...

Milý zahor21,

podal som vysvetlenie pre Deni o tom, aké biblické udalosti zobrazuje titul Spoluvykupiteľka, a nakoniec to zaznelo i v tom videu. Drahý brat v Kristu, ja sa ťa teda pýtam: Vari ťa pohoršuje, že Mária počala Vykupiteľa? Pohoršuje ťa, že pod srdcom nosila, porodila i vlastným materským mliekom kŕmila Vykupiteľa?


Chcem reagovať...
Pridané: 18:34 13.06 2014 Piatok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12697
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 79
Autor: ceep
12693
Príspevok sa načítava...

Milý zahor21,

sme Ježišovi milovaní učeníci tak ako bol učeník, ktorý stál pod krížom. Sme Ježišovi mladší súrodenci. Prijali sme Otca nášho brata Ježiša za nášho Otca. Ježiš povedal o učeníkovi matke: „Žena, hľa, tvoj syn!“ Potom povedal o matke učeníkovi: „Hľa, tvoja matka!“ Nuž, drahý Kristov učeník, je matka tvojho brata Ježiša aj tvojou matkou?


Chcem reagovať...
Pridané: 18:35 13.06 2014 Piatok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12696
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 79
Autor: zahor21
12696
Príspevok sa načítava...

Ahoj ceep. Neviem či nevieš čítať, ale na kríži hovorí Pán Ježiš Kristus Jánovi : „Hľa tvoja matka“, nie : „Hľa vaša matka“.
Píše niekde v Biblii náš nebeský Boh Otec, že nám posiela Máriu ako matku, ktorú máme uctievať? Ak áno napíš kde a ja ju budem uctievať a Ty budeš najväčší medzi veľkými.
Matka môjho brata Ježiša Krista nieje mojou matkou. Boh Otec nebeský píše v Písme, že skrze Pána Ježiša Krista povstalo všetko stvorenie na zemi. Z toho vyplýva, že Pán Ježiš Kristus bol na svete pred všetkým, keďže je On Božie Slovo.  Nech Ťa žehná náš nebeský Boh Otec, Syn a Duch Svätý. 4MOJ 6,24-27


Chcem reagovať...
Pridané: 10:59 14.06 2014 Sobota
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12708, 12717
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 2022
Autor: zahor21
12697
Príspevok sa načítava...

Ahoj ceep. Videí kde sa Mária oslovuje ako spoluvykupiteľka je na sveta milión. Ty mi napíš, kde je to napísané v Písme Svätom, v Slove Božom teda v Pánovi Ježišovi Kristovi. Zas sa začína všetko dookola ako s Maggie? Nech Ťa žehná náš nebeský Boh Otec, Syn a Duch Svätý. 4MOJ 6,24-27


Chcem reagovať...
Pridané: 11:02 14.06 2014 Sobota
******
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 2022
Autor: crosbow
12701
Príspevok sa načítava...

mala magi 

 
aaaaaale tie tvoje somarinky čo si zliepaš ma už nezaujimaju .....  


pozrime sa že - Made in Sekta Katolicizmus mysticizmus   ........
 Ako získať relikviu tejto našej svätej sestry? Sanktuárium svätej Gemmy v Taliansku ponúka tieto relikvie, pričom ich posiela poštou za sumu 5 euro. Avšak podľa mojej vlastnej skúsenosti aj podľa skúseností ďalších ľudí vám relikviu pošlú úplne zdarma a pribalia aj obrázky.
Jedná sa o malý otvárací medailónik, obsahujúci malú časť látky, ktorá pochádza z Gemminho oblečenia. Ako ho získať? Postupujte nasledovne:
 
Krok 1:
Otvorte si stránku http://www.santagemma.it/carrello/oggetti.asp?pn=4. Kliknite na obrázok relikvie, ako to ukazuje červená šípka:

Chcem reagovať...
Pridané: 11:01 15.06 2014 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12707
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 439
Autor: crosbow
12704
Príspevok sa načítava...

mala Magi

ty nerozoznaš čo je hriech a čo je odporučanie atd... proste si maličká máš svoje dumky a všetko hadžeš do jedneho vreca ...ja sa ti určite dalej nemienim venovať kedže podla mna ty ani niesi človek ktorý chce a hlada ale si človek zo sekty ktorý len bráni dogmy a štylizuje dristy ktore maju zapadať do knceptu zhluku bludu obhajovaneho ...a ved aj váša katolicka svatica sa vyjadrovala proti bravcovemu ...som ti to tu daval 
 
 
ak je všetko vyhlasene za čiste a to čo vchadza do tela ide do stoky (ak sa to týka odporučania pre zdravý život človeka ktorý Boh chce pre svoje stvorenstvo a len on sam vie najlepšie čo je pre ním zostrojene telo vhodne na správnu funkciu tela ako chrámu pre dušu a dlhý plnohodnotný život )   taaaaaaaaaaaak ti prajem dobru chcuť ku konzumacii ludskeho masa a pitia krvy...ved to ide do brucha a do stoky...čo aj ide ale čo to robí s telom a čo urobi telo s dušou je vec druhá... tak isto levie masko potkanie alebo si daj varanie  jedovate a iné ..... ak jedlo ide iba do stoky a nema vplyv tak jedz kazdy den slaninu aj kilo .. tvoje krvne testy budu uzasne aj tvoja psychika z tvojho zdravotneho stavu bude obdivuhodná ...ironia .... 
 
ako sa tu už písalo že "starý" zákon (nerád píšem starý lebo je stále aktuálny a nezrušený-Kristom "zákon obety za hriech" naplnený.... ale ostatné odporučania a prorokov neprišiel rušiť a nepominie ani čiarka či bodka)  ten zákon ako sa písalo že je pre telo a že "nový" zákon je duchovný tak prečo tu poniektorí tak aj ako aj ty idete pomocou jedneho rušiť všetko čo je v druhom .... lebo pasuje ? či pre ludsku sprostosť ? nevedomosť ? alebo svinka chuti ? ak by na zozname nebola sviňa tak by bolo všetko v poriadku alebo určite by bolo menej blbcov ktorý by sa našli a protestovali by Bohom stanovenemu manualu zo "stareho zákona" pre dobre fungovanie tela ako chrámu duše tu na zemi ... 
 
 
 
a nemysli si že som toto písal pre teba...toto budu čítať okoloidúci a budú to chápať a ty budeš smutnáááá lebo si tu brzdič ktorý píše mrtvé naboženske litánie a pohrda bibliou ktorá je jediná ako základ pre spoznanie Boha tu na zemi ...a je jedno čo ty alebo ostatný z tvojich potmehutov tu píšete...svetlo svieti a ludia vidia a pochopia a vaše katolickojezuitske dristy plne dogiem a tradicii zavrhnu...ved už aj ludia z tých siekt na to kašlu lebo vidia že je to fraška...Aj frontman sekty Fero z papamobilu bol nasadený ako marketingový ťah v biznise pre volanie ludi späť k tejto sekte ... ludia nepotrebuju vatikansku organizaciu aby patrili Kristovy ... je to len stará organizacia, stoka živená niekolko storoči ktora sa obohacovala na bohabojných a smilnila s králmi vladarmi zeme tak ako aj dnes s politikmi a mocou sveta...

aj v tejto sekte boli po mnohe storočia uprimne veriaci ludia ktori vedeli pravdu a mali prístup k spisom a aj vdaka ním sa zachovali niektore časti písem kedže Pán sa o to postaral tak ako v minulosti mal svojich aj v babylone či v sodome tak aj v tejto sekte ktorá sa pasuje za nevestu mal svojich ludi ktorí z nej napokon aj vyšli aj ked nie každy mal odvahu ... 


Chcem reagovať...
Pridané: 15:14 15.06 2014 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12706
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 439
Autor: Maggie
12705
Príspevok sa načítava...

ahoj zahor
skutocne, na Tebe sa vyplnaju slova: "hladia a nevidia, pocuvaju a nepocuju"
JN 10,28 Ja im davam VECNY ZIVOT. NEZAHYNU NIKDY  a nik mi ich nevytrhne z ruky.
JN 11,25 kto veri vo Mna, BUDE ZIT AJ KED UMRIE!

Este stale chces tvrdit, ze slova Pana Jezisa su blud???
Ty slovickaris a preto Ti unika pravda, ze Pan Jezis polozil svoj zivot za nas. 
Vzkriesene budu nase TELA, nas duch si zoblecie porusitelnu schranku a oblecie si neporusitelnu. 

Pna Jezis porazil smrt, ta uz viac nema moc drzat nas v zajati. Na konci smrt a podsvetie vyda mrtvych, co v nich budu. Ale nevyda tych, ktori uz pred nimi ozili a kralovali s Kristom tisic rokov. Nad nimi nema druha smrt moc.
Rozumies, Kristovym vitazstvom seol, podsvetie nema nic docinenia s Kristovymi nasledovnikmi. 
Preco ich stale tisnes na miesto, kde nie su???


Chcem reagovať...
Pridané: 11:18 16.06 2014 Pondelok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12719
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 992
Autor: Maggie
12706
Príspevok sa načítava...

crosbow,
no ak Ty si este stale pod starym zakonom a nie POD BOZOU MILOSTOU, je mi to uprimne luto, ale musim Ti oznamit, ze nik z nas, ani Ty osobne, nikdy nebudes schopny naplnit zakon. Keby sme totiz toho boli schopny, k comu by bola potrebna Kristova obeta??
Keby si uveril Bohu, tak by si uz davno pochopil, ze co Boh ocistil, Ty uz nemas pravo nazyvat necistym.
Ale ako vidim, Ty este stale robis rozdiel medzi cistym a necistym mäsom. Ved rob, ale neodsudzuj slobodu Kristovho nasledovnika. Ten narozdiel od Teba vie, ze nebeske kralovstvo nie je ani jedlo, ani napoj.
Nebeske kralovstvo je spravodlivost, radost a pokoj v Duchu Svätom.
Vies, co to znamena???
Vies, co je to laska???
Bez lasky môzes mat taku pevnu vieru, ze budes schopny aj vrchy prenasat, ale aj tak nebudes nicim.


Chcem reagovať...
Pridané: 11:35 16.06 2014 Pondelok
******
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 992
Autor: Maggie
12707
Príspevok sa načítava...

crosbow
na tuto Tvoju uroven sa nikdy neznizim.
Myslis, ze si bez hriechu???
Odpovedz si. 
Radim Ti, zacni u seba, myslim, ze roboty budes mat vyse hlavy a ta Ti zaberie tolko casu, ze nebudes mat cas vysmievat sa z druhych.


Chcem reagovať...
Pridané: 11:41 16.06 2014 Pondelok
******
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 992
Autor: Maggie
12708
Príspevok sa načítava...

zahor
Maria nie je Tvoja matka, ale Pana Jezisa nazyvas svojim bratom. A to ked budem "uvazovat", ako Ty, tak to si mam vysvetlit, ze Ty si od vecnosti??


Chcem reagovať...
Pridané: 11:44 16.06 2014 Pondelok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12720
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 992
Autor: ceep
12717
Príspevok sa načítava...

Milý zahor21,

Mária nie je tvojou matkou, ale jej syna si privlastňuješ za svojho brata. Problém protestantov, a to hovorím z vlastnej skúsenosti, je ten, že Máriu vnímajú ako katolícku značku, ako niečo, čo patrí iba katolíkom. A z tohto pohľadu, čo je katolícke, to je nečisté. Nuž, a to je ten zásadný omyl. Mária nie je katolícka, Mária nepatrí katolíkom. Ježiš povedal, aby si ctil svoju matku a svojho otca, a miloval blížneho ako seba samého. Určite je Kristus tvojím blížnym, ktorého miluješ. Ak teda miluješ Krista, lebo je tvojím blížnym, tak prirodzene máš milovať aj Jeho blížnych, ktorí sa zároveň stávajú tvojimi blížnymi. Tým, že Máriu odmietaš milovať a prijať za svoju blížnu, tým v konečnom dôsledku odmietaš Krista. Azda Kristus hovoril o selektívnej láske medzi blížnymi? Určite nie!


Chcem reagovať...
Pridané: 16:38 16.06 2014 Pondelok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12723
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 79
Autor: zahor21
12719
Príspevok sa načítava...

Ahoj Maggie. Ty nevidíš, že porušuješ Boží Zákon, keď vzdávaš úctu Márii, ktorá patrí jedine Bohu. A nech povieš, že ju vzdávaš tak alebo tak, stále tým porušuješ Boží Zákon a okrem toho vzdávaš úctu mŕtvemu človeku.
Nikto si nezaslúži božské uctievanie iba Pán Ježiš Kristus, ktorý nám na golgotskom kríži svojou smrťou zabezpečil spasenie a večný život za podmienky, keď budeme veriť v Neho.
Nech to chceš akokoľvek vyvrátiť to sa jednoducho nedá a stále bude všetka úcta a sláva patriť Bohu Otcovi, Synovi a Duchu Svätému.
 Nech Ťa žehná náš nebeský Boh Otec, Syn a Duch Svätý. 4MOJ 6,24-29


Chcem reagovať...
Pridané: 16:00 17.06 2014 Utorok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12746
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 2022
Autor: zahor21
12720
Príspevok sa načítava...

Ahoj Maggie. Ty si si nevšimla, že keď kňaz, ktorý celebruje omšu začína kázeň Slova Božieho slovami : „Milí bratia a sestry v Pánovi Ježišovi Kristovi?“.
Veď je nad slnko jasnejšie, že pri hlásaní evanjelia a aj mimo neho sme a musíme byť bratmi a sestrami, aby sme naplnili odkaz Pána Ježiša Krista. Ale nikde v Biblii nie je napísané, že Mária je naša matka, ale je tam napísané, že je matka telesnej podstaty Boha Syna Pána Ježiš Krista.
Teda ešte raz a naposledy. V Kristovi Ježišovi sme všetci bratia a sestry, ale Mária v žiadnom prípade nemôže byť a ani nie je naša matka teraz ani nikdy v budúcnosti.
Keby Pán Boh Otec nebeský chcel, aby sme Máriu uctievali ako našu matku myslíš si, žeby takú dôležitú vec nenapísal do svojho Zákona? Keby to tak malo byť tak ver tomu, že to by bolo tretie Božie prikázanie.
Lenže tým by vlastne anuloval hneď 1. zo svojich prikázaní o tom, že On je jediný Boh a jedine Jemu sa bude každý klaňať a uctievať Ho. Nikde nepíše, že úctu a to až takú, že sa k nej budeme modliť si zasluhuje aj Mária.
Áno. Máme si ctiť rodičov a svojich blížnych, ale nemáme si ich ctiť ako Boha a už vôbec sa k nim nemáme modliť..
Napíšeš, že vy si ju tak nectite. No ako Ti môže Mária pomôcť, keď je mŕtva? Nedaj sa vysmiať. Veď aj malé dieťa vie, že keď raz človek zomrie už ho niet a preto nemôže nikomu nič urobiť. Pomôcť alebo ublížiť môže iba počas svojho života.
No, keďže to tak Boh Otec nebeský nechce, nenapísal to do svojho zákona a teda Mária nie je naša matka.
Okrem toho už viackrát som Ti písal, že Pán Ježiš Kristus tu bol už pred založením sveta, keďže skrze Neho povstalo na zemi i na nebi všetko to čo povstalo.
Nech Ťa žehná náš nebeský Boh Otec, Syn a Duch Svätý. 4MOJ 6,24-27


Chcem reagovať...
Pridané: 16:21 17.06 2014 Utorok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12748
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 2022
Autor: zahor21
12723
Príspevok sa načítava...

 
Ahoj ceep. Hja milujem všetkých ľudí, ktorí sú živí ako svojich blížnych, ale nehnevaj sa nemôžem milovať niekoho kto je už raz mŕtvy a oňho sa stará Pán Boh Otec nebeský.
Preto nevidím žiadny dôvod na to, aby som nejakým spôsobom mal milovať Máriu alebo hocktorého svätého.
Veď nikde nie je v Biblii napísané, aby sme milovali mŕtvych ľudí. Nech Ťa žehná náš nebeský Boh Otec, Syn a Duch Svätý. 4MOJ 6,24-27


Chcem reagovať...
Pridané: 16:53 17.06 2014 Utorok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12749
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 2022
Autor: Maggie
12746
Príspevok sa načítava...

zahor, skus sa zamysliet nad tym, co obnasa "Bozske uctievanie"

Ked som sa pred rokmi vydavala, tak sme s manzelom POKLAKLI pred rodicmi a podakovali sa im za ich vychovu, lasku...a prosili ich, aby nam odpustili, ked sme boli voci nim niekedy neposlusni...
To akoze Boh sa na  nas dival a vinil nas z toho, ze klacime pred rodicmi a dakujeme im a prosime ich o odpustenie?? icon


Chcem reagovať...
Pridané: 11:37 18.06 2014 Streda
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12759
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 992
Autor: Maggie
12748
Príspevok sa načítava...

zahor

ja viem byt az velmi trpezliva. poprosim Ta, nenazyvaj niekoho mrtvym, len preto, ze uz nevidis jeho telo.
Ja nemôzem zato, ze si este stale telesny a duch. veci su Ti potom blaznovstvom.
Dovolis si tu stale tvrdit, ze ked telo odide do prachu, duch je mrtvy.
VYSVETLI UZ KONECNE!!!
1PET 3,18-20 preco kazal Pan Jezis duchom, ked podla Teba su mrtvi a nepocuju???

ZJ 6,9-10 ako to, ze duse zabitych volaju k Bohu??? Ich spolusluzobnici este nie su s nimi a oni napriek tomu volaju!!

Vies, oni predsa nebudu mlcat len preto, ze Ty tomu tak veris!!!

A prosim nepis dookola, ze v biblii nie je napisane. Co mam robit, ked mas pred ocami zavoj??
Vystup uz zo SZ a uver Panu Jezisovi.
Napisane mas v srdci, len kamenne srdce toho vela nenacita.

Mimochodom taka otazocka, je Otec nasho Pana Jezisa Krista Tvojim bratom?? To len tak na zamyslenie.


Chcem reagovať...
Pridané: 11:49 18.06 2014 Streda
******
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 992
Autor: Maggie
12749
Príspevok sa načítava...

zahor  to co je za hlupost: " nemôzem milovat niekoho kto je uz raz mrtvy".

Ved si napisal: " bratia a sestry v Kristovi".
To, ze Tvoj duch opusti tel. schranku znamena, ze uz prestavas byt v Kristovi???
Boze môj, vidis to??


Chcem reagovať...
Pridané: 11:52 18.06 2014 Streda
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12758, 12775, 12776
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 992
Autor: zahor21
12758
Príspevok sa načítava...

Ahoj Maggie, Ty už nepamätáš čo si čítala pred nie dlhou dobou? Po smrti ide telo do zeme, lebo je zo zeme, duch ide k Bohu, lebo je Jeho.
Koho chceš milovať?
Nech Ťa žehná náš nebeský Boh Otec, Syn a Duch Svätý. 4MOJ 6,24-27


Chcem reagovať...
Pridané: 15:15 18.06 2014 Streda
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 12794
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 2022
l 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 r
© 2010 bibliaaty.sk
Načítavanie...