Pekný večer, dnes je
23.02 2020
Roman
Prihlásenie
Alias:
Heslo:
Ankety
Aká je vaša autorita v otázke náboženstva?

Iba Biblia
38.45%
Cirkev, tradícia a potom Biblia
44.67%
Nemám autoritu
16.88%

Počet hlasujúcich: 4674
Vyskúšaj sa!
A nepočúvajte na slová prorokov, ktorí vám hovoria, že vraj nebudete slúžiť babylonskému kráľovi, lebo vám prorokujú lož.
Lebo neposlal som ich, hovorí Hospodin, ale oni prorokujú lživo v mojom mene, aby som vás zahnal, a aby ste zahynuli vy i proroci, ktorí vám prorokujú.
I kňazom i všetkému tomuto ľudu som hovoril a riekol som: Takto hovorí Hospodin: Nepočúvajte na slová svojich prorokov, ktorí vám prorokujú a hovoria: Hľa, nádoby domu Hospodinovho budú navrátené z Babylona už teraz skoro. Lebo vám prorokujú lož.
Z akej knihy a kapitoly sú tieto verše?
Kniha: kapitola:
Skóre: 0
Získavaj novinky o bibliaaty


Filmy a knihy
Filmy a knihy
Najnovší dokument
Autor: Sarah | 23.02 2020
Niektorí možno poznate ” obdobie sucha”, keď vám nič nevychádza, máte plno problémov, otázok a dokonca aj Pán Boh je akýsi mĺkvy, zdá sa, akoby vás opustil aj On. Moje posledne obdobie sucha bolo dlhšie a suchšie ako som si vedela predstaviť. V máji 09 som zmaturovala, a dala som si prihlášky na VŠ, na môj vysnivany odbor, že si konečne splním môj sen. S napätím som čakala na konečný verdikt. Keď mi ale zo všetkých 3 univerzít prišla negatívna odpoveď, cítila som sa strašne.. posledná z posledných, najhlúpejšia z najhlúpejších. V mysli sa mi hneď vynorila otázka: ,,a čo teraz?...
detail
Vítame užívateľov
jessca123
Kristína
Ľubomír
klaudiacav
Alica
© 2010 bibliaaty.sk
Načítavanie...