Pekný deň, dnes je
20.09 2018
Ľuboslava
Prihlásenie
Alias:
Heslo:
Ankety
Aká je vaša autorita v otázke náboženstva?

Iba Biblia
38.45%
Cirkev, tradícia a potom Biblia
44.67%
Nemám autoritu
16.88%

Počet hlasujúcich: 4674
Vyskúšaj sa!
A tak vošli synovia a zaujali zem dedične, a zohnul si pred nimi obyvateľov zeme, Kananejov, a dal si ich do ich ruky aj ich kráľov aj národy zeme, aby urobili s nimi tak, ako sa im ľúbi.
A vzali ohradené mestá a úrodnú zem a zaujali dedične domy, plné všetkého dobrého, vyrúbané studne, vinice, olivové sady a ovocných stromov množstvo. A tak jedli a nasýtili sa a vytučili sa a kochali sa v tvojej veľkej dobrote.
Ale sa stali neposlušnými a sprotivili sa ti a zavrhli tvoj zákon za svoj chrbát a povraždili tvojich prorokov, ktorí svedčili proti nim nato, aby ich navrátili k tebe, a dopúšťali sa veľkých rúhaní.
Z akej knihy a kapitoly sú tieto verše?
Kniha: kapitola:
Skóre: 0
Získavaj novinky o bibliaaty


Filmy a knihy
Filmy a knihy
Najnovší dokument
Autor: Sarah | 20.09 2018
Niektorí možno poznate ” obdobie sucha”, keď vám nič nevychádza, máte plno problémov, otázok a dokonca aj Pán Boh je akýsi mĺkvy, zdá sa, akoby vás opustil aj On. Moje posledne obdobie sucha bolo dlhšie a suchšie ako som si vedela predstaviť. V máji 09 som zmaturovala, a dala som si prihlášky na VŠ, na môj vysnivany odbor, že si konečne splním môj sen. S napätím som čakala na konečný verdikt. Keď mi ale zo všetkých 3 univerzít prišla negatívna odpoveď, cítila som sa strašne.. posledná z posledných, najhlúpejšia z najhlúpejších. V mysli sa mi hneď vynorila otázka: ,,a čo teraz?...
detail
Vítame užívateľov
jessca123
Kristína
Ľubomír
klaudiacav
Alica
© 2010 bibliaaty.sk
Načítavanie...