Pekné ráno, dnes je
17.10 2018
Hedviga
Prihlásenie
Alias:
Heslo:
Ankety
Aká je vaša autorita v otázke náboženstva?

Iba Biblia
38.45%
Cirkev, tradícia a potom Biblia
44.67%
Nemám autoritu
16.88%

Počet hlasujúcich: 4674
Vyskúšaj sa!
To boli tí, ktorí prešli cez Jordán v prvom mesiaci, keď bol preplnil všetky svoje brehy, a prinútili na útek všetky doliny, na východ i na západ.
A prišli aj niektorí zo synov Benjaminových a Júdových až k pevnosti za Dávidom.
A Dávid im vyšiel vústrety, odpovedal a riekol im: Ak ste prišli ku mne pre pokoj, aby ste mi pomáhali, bude mi srdce s vami za jedno. Ale ak nato, aby ste ma preľstili a vydali mojim nepriateľom, kým nie je na mojich rukách nijakej ukrutnosti, vtedy nech pohliadne na to Bôh našich otcov a potresce.
Z akej knihy a kapitoly sú tieto verše?
Kniha: kapitola:
Skóre: 0
Získavaj novinky o bibliaaty


Filmy a knihy
Filmy a knihy
Najnovší dokument
Autor: Sarah | 17.10 2018
Niektorí možno poznate ” obdobie sucha”, keď vám nič nevychádza, máte plno problémov, otázok a dokonca aj Pán Boh je akýsi mĺkvy, zdá sa, akoby vás opustil aj On. Moje posledne obdobie sucha bolo dlhšie a suchšie ako som si vedela predstaviť. V máji 09 som zmaturovala, a dala som si prihlášky na VŠ, na môj vysnivany odbor, že si konečne splním môj sen. S napätím som čakala na konečný verdikt. Keď mi ale zo všetkých 3 univerzít prišla negatívna odpoveď, cítila som sa strašne.. posledná z posledných, najhlúpejšia z najhlúpejších. V mysli sa mi hneď vynorila otázka: ,,a čo teraz?...
detail
Vítame užívateľov
jessca123
Kristína
Ľubomír
klaudiacav
Alica
© 2010 bibliaaty.sk
Načítavanie...